YAT-GEMİ TARTIMI

Genelde yüksek kapasitelerin ve zorlu endüstriyel ölçüm koşulların söz konusu olduğu bu sektörde, tartım çözümlerini sıradan tartım ekipmanları ile gerçekleştirmeye çalışmak tersanelere hatalı üretim problemleri, ciddi zaman ve ek maliyetler getirmektedir.

Baykon, 35 yılı aşan endüstriyel tartım deneyimi ile endüstrinin tüm sektörleri gibi gemi ve yat sektörü için de ileri teknoloji ürünü sağlıklı çözümler sunmaktadır. Sektöre özel tasarlanan Baykon ürünleri ile tekne ya da tekne bloklarının tartım sistemleri yüksek hassasiyet, güvenilirlik ve kolay kullanımları ile tersanelerde yıllarca sorunsuz hizmet edecek şekilde dizayn edilmişlerdir.

Ağırlık merkezi hesaplatmak, ana bilgisayarınıza veri aktarmak ya da USB belleğe veri yüklemek de ister misiniz ?

Güvenilirlik

Tekne ağırlığı ne olursa olsun ileri teknoloji ürünü BAYKON tartım modül ve enstrümanları sektörünüzün ağır koşullarında yıllarca sorunsuz hizmet verecek şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli ürünlerdir.

Fonksiyonellik
Yat ve gemi tartım uygulamaları için yüksek hassasiyetli ölçümle üretiminize destek sağlayacak şekilde gelişmiş fonksiyonlar ya da seçenekler.
Yatlar için Modüler Yapı
Teknenin taşıyıcı konstrüksiyonu altına yerleştirilen özel tasarım modüllerle imalatın her safhasında kuvvet dağılımını ve ağırlık izlemede maksimum doğruluk.
Gemi Blok Tartımı
Vinç kancasına takılan, yüksek kapasiteli ve kablosuz haberleşmeli modüller ile gemi bloklarının kolayca tartımı ve veri transferi.

Veri İşleme
Baskı nokta kuvvetleri ve toplam ağırlığının izlenmesine ilave olarak ağırlık merkezi hesabı.

RS232, RS485 ya da Ethernet üzerinden veri transferi ve USB belleğe veri yükleme.

Baykon_Yat_Gemi_Tartımı_Katalog
Size hızlı ve etkili bir şekilde dönebilmemiz için, lütfen iletişim bilgilerinizi doldurunuz.
Ad *
Soyad *
Şirket *
Sektör
Pozisyon
Şirket E-Posta *
Telefon
Ülke
Şehir
Notlar
Gönder'i tıkladığınızda Baykon'un sizinle iletişim kurmasına izin vermiş olacaksınız ve böylece talebiniz size yardımcı olacak ilgili kişilere gönderilerek en kısa sürede yanıtlanacaktır. Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.
SERTİFİKASYON
© 2016 Copyright
BAYKON Endüstriyel Tartım Sistemleri
Tüm hakları saklıdır
Üye Girişi / Login