Slide background
Slide background
Slide background
FİRMA

RADWAG hassas ve endüstriyel teraziler konusunda, Polonya ve Dünya marketine modern elektronik tartım sistemleri ve aksesuarları temin eden ve önde gelen bir üreticidir.

 

Firma 1984 yılında kurulmuştur. Günümüzde, Polonya pazarının lideri olmasının yanında tartım enstrümanları konusunda dünya pazarının önde gelen firmaları arasındadır. RADWAG ürünlerinin yüksek kaliteleri, hassasiyetleri ve güvenilirlikleri yanında farklı ülkelerdeki geçerli standartlara uyumluluğu birçok sertifika ve birçok sertifika ve ödül ile onaylanmıştır.

 

RADWAG, laboratuvar tipi ve endüstriyel teraziler ile farklı hassas tartım ekipmanları konusunda modern ürünler üretir. Radwag ürünleri Kimya, İlaç, Gıda işleme uygulamaları vb. gibi çeşitli endüstriyel sektörlerde ve çesitli test laboratuvarları, çevre koruma enstitüleri ve sağlık merkezlerinde efektif bir şekilde kullanılmaktadır. Teknolojik olarak gelişmiş otomatik tartım enstrümanları, endüstriyel bilgisayar fonksiyonlarına sahip terminaller ve gelişmiş göstergeleri ile, tesislerdeki mevcut teknolojiler ile tam bir entegrasyon sağlar. 

 

SERTİFİKASYON
MERKEZ (İSTANBUL)
BAYKON Endüstriyel Kontrol Sistemleri San. ve Tic. A.Ş.
Adres :
Tuzla Kimya Sanayicileri O.S.B
Organik Cad. No:31 34953
Tuzla / İstanbul / TÜRKİYE
 
Telefon :
 
Faks :
 EGE (İZMİR)
BAYKON EGE Endüstriyel Tartım Sist.San.veTic.A.Ş.
Adres :
Atatürk Organize San. Bölgesi
10024 Sok. No:3 35620
Çiğli / İzmir / TÜRKİYE
 
Telefon :
 
Faks :
 GÜNEY ANADOLU (MERSİN)
BAYKON Tarmak Tartı Aletleri San. ve Tic. A.Ş.
Adres :
Portakal Mah.
M.Mücahit Rıfat Uslu Cad. No:68
33090 Toroslar / Mersin / TÜRKİYE
 
Telefon :
 
Faks :